Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Gemrotová, Marešová a Mašková nově v MarketUp

Novou kreativní ředitelkou agentury MarketUp se stala Hana Gemrotová, art directorkou je Michaela Mašková. Do obchodního týmu přišla Andrea Marešová. Pozice Gemrotové i Maškové jsou v MarketUp nové.

Hana Gemrotová

Hana Gemrotová

Gemrotová pracovala na pozici senior art director, kde získala zkušenosti s kreativou velkých agentur jako Young & Rubicam, VCCP a Saatchi & Saatchi. Věnovala se nadlinkovým kampaním a připravovala především koncepce, k tomu taky exekuce televizních spotů a vizuálů až po finální podobu kampaně.

Michaela Mašková

Michaela Mašková

Mašková nastoupila hned po škole do agentury Saatchi & Saatchi na pozici junior art directora. Následně zastávala pozici kreativního lídra Prague Bistra v divizi Spectra, kde vedla celé kreativní oddělení. Pracovala pro Slevomat či Proximity a pro spoustu dalších firem připravovala loga nebo rebrandy.

Andrea Marešová

Andrea Marešová

Marešová přišla po tříleté zkušenosti s marketingem a PR pro klenotnickou značku Bulgari.