V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Gemrotová, Marešová a Mašková nově v MarketUp

Novou kreativní ředitelkou agentury MarketUp se stala Hana Gemrotová, art directorkou je Michaela Mašková. Do obchodního týmu přišla Andrea Marešová. Pozice Gemrotové i Maškové jsou v MarketUp nové.

Hana Gemrotová

Hana Gemrotová

Gemrotová pracovala na pozici senior art director, kde získala zkušenosti s kreativou velkých agentur jako Young & Rubicam, VCCP a Saatchi & Saatchi. Věnovala se nadlinkovým kampaním a připravovala především koncepce, k tomu taky exekuce televizních spotů a vizuálů až po finální podobu kampaně.

Michaela Mašková

Michaela Mašková

Mašková nastoupila hned po škole do agentury Saatchi & Saatchi na pozici junior art directora. Následně zastávala pozici kreativního lídra Prague Bistra v divizi Spectra, kde vedla celé kreativní oddělení. Pracovala pro Slevomat či Proximity a pro spoustu dalších firem připravovala loga nebo rebrandy.

Andrea Marešová

Andrea Marešová

Marešová přišla po tříleté zkušenosti s marketingem a PR pro klenotnickou značku Bulgari.