Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Gemrotová, Marešová a Mašková nově v MarketUp

Novou kreativní ředitelkou agentury MarketUp se stala Hana Gemrotová, art directorkou je Michaela Mašková. Do obchodního týmu přišla Andrea Marešová. Pozice Gemrotové i Maškové jsou v MarketUp nové.

Hana Gemrotová

Hana Gemrotová

Gemrotová pracovala na pozici senior art director, kde získala zkušenosti s kreativou velkých agentur jako Young & Rubicam, VCCP a Saatchi & Saatchi. Věnovala se nadlinkovým kampaním a připravovala především koncepce, k tomu taky exekuce televizních spotů a vizuálů až po finální podobu kampaně.

Michaela Mašková

Michaela Mašková

Mašková nastoupila hned po škole do agentury Saatchi & Saatchi na pozici junior art directora. Následně zastávala pozici kreativního lídra Prague Bistra v divizi Spectra, kde vedla celé kreativní oddělení. Pracovala pro Slevomat či Proximity a pro spoustu dalších firem připravovala loga nebo rebrandy.

Andrea Marešová

Andrea Marešová

Marešová přišla po tříleté zkušenosti s marketingem a PR pro klenotnickou značku Bulgari.