V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Dárky pro klienty a obchodní partnery? I z těch obyčejných vytvoříme nezapomenutelné

Speciálně před Vánocemi má většina firem plné ruce práce – a balení dárků pro klienty je další položkou na seznamu, jež stojí váš drahocenný čas. Nejste si jisti, zda bude váš dárek pro klienty dostatečně nápaditý, a zda ho stihnete doručit předtím, než si většina zaměstnanců vezme vytoužené volno po vánočním večírku? Nezoufejte a dárky svěřte nám.

Balení luxus

Balení luxus

V Giftisimu zabalíme cokoliv

Stovky dárků zabalíme tak, že bude vypadat jeden jako druhý. Můžeme je sladit do požadovaných barev, doplnit logem firmy a dozdobit, jak si budete přát. S dárky nekonvenčních tvarů si poradíme stejně jako s těmi klasickými, kterým však luxusní balení dodá zcela novou jiskru. A vy se nikdy nebudete muset bát, zda je váš dárek dostatečně originální.

Balení s celofánem

Balení s celofánem

Známe nejnovější trendy

Víme přesně, jak má vypadat moderní dárkové balení. Máme přehled o všech současných designových trendech a náš široký výběr balicích materiálů (včetně 100% ekologicky rozložitelných papírů) uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Už vás nudí klasické taštičky na lahve s alkoholem? Zkuste to letos jinak. Viděli jste už naše dárkové krabice? Vybrat si pro své dárky můžete i balení s průhledným celofánem – to aby byl jejich vzácný obsah vidět už na první pohled.

Balení lahví

Balení lahví

Dárky rádi zabalíme i u vás

Vaše dárky můžeme zabalit přímo na vašem pracovišti či zařídíme jejich odvoz k nám do firmy a poté zase zpět. Zkrátka rádi uděláme cokoli, co vám usnadní přestát předvánoční pracovní shon.

Námi zabalené dárky zvládnou i cesty do zahraničí

Chcete zabalit například skleničky tak, aby vypadaly skvěle, ale zároveň jejich bytelné balení vydrželo i hrubší zacházení zásilkových služeb? Nebo poslat do zahraničnímu obchodnímu partnerovi balíček s českými specialitami, včetně lahve piva? I s tímto si poradíme. Naše zkušené Gifti Ladies vám balíčky profesionálně zabalí do dárkových krabic, abyste je mohli poslat i do jiných měst nebo dokonce do zahraničí. 

Ušetříme vám čas i peníze

Zkušené ruce našich expertů zabalí vaše dárky v rekordním čase. Tím ušetří drahocenné hodiny komukoli, kdo by jinak měl jejich balení na starosti v rámci vaší firmy. A vy si pak budete moci snadno odškrtnout dárky pro klienty a obchodní partnery ze seznamu povinností. Ti přitom budou vědět, že si jich opravdu vážíte – profesionálně a kreativně zabaleným dárkem jste jim to právě dali dostatečně najevo.

Nyní navíc nabízíme slevu 15 % na balení vánočních dárků při objednání do 7. 12. 2018.

Balení krabice s mašlí

Balení krabice s mašlí

Máte zájem o firemní balení? Kontaktujte obchodní zástupkyni Giftisimo Janu Mynaříkovou na j.mynarikova@giftisimo.com nebo na telefonu +420 773 831 078.

Článek je placenou propagací značky Giftisimo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131