Nákupní rádce Kupi.cz, s nímž vybíráme ze spotřebního koše, spouští Kupimagazín.cz. Ten přináší tipy na slevy. Jeho šéfredaktorkou je Linda Michalčíková, dosavadní event manažerka HP Tronic.

Global Social Awards

Do Prahy míří 40 influencerů z celého světa, výsledky ankety moderuje Karolína Kurková.

Czech Social Awards na sklonku roku 2018 v pražském Hiltonu. Foto: Petr Klapper

Czech Social Awards na sklonku roku 2018 v pražském Hiltonu. Foto: Petr Klapper

Už za několik týdnů zažije Praha největší událost světa sociálních médií. Nová anketa Global Social Awards vůbec poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti sociálních sítí napříč zeměmi a národy. Finálová ceremonie se uskuteční ve středu 29. května 2019 ve Foru Karlín.

Praha se tak stane dějištěm v Česku ojedinělé akce, která k nám přiveze přední hvězdy sociálních médií. Na finálový galavečer se sjede víc než 40 influencerů z celého světa, kteří díky podpoře a hlasům svých fanoušků postoupí do finále ankety.

  • Mezi nominovanými jsou inspirativní osobnosti z mnoha zemí a kontinentů – mimo jiné okouzlující brazilská modelka Paola Antonini, kterou sleduje více než 2,6 milionu fanoušků a která při vážné nehodě přišla o nohu. Přesto inspiruje celý svět tím, že svůj handicap neskrývá a naplno si užívá život.
  • Nominovaná je také Bonang Matheba, jihoafrická moderátorka a ikona stylu, která patří k nejpopulárnějším osobnostem Afriky ve světě zábavy a na sociálních sítí.
  • A v kategorii Social Impact nechybí ani teprve šestnáctiletá švédská klimatická aktivistka Greta Thunberg.

Moderátorkou večera bude Karolína Kurková, česká supermodelka, která si dokázala získat uznání po celém světě. „Hledali jsme českou osobnost, která významně překročila hranice České republiky a je celosvětovou inspirací pro druhé. Karolína je úžasná, profesionální, milá a velmi zaujatá pro to, co dělá,“ řekla zakladatelka Social Awards Michaela Derynková. „Je to pro mě pocta, že mohu moderovat Global Social Awards. Opravdu se na to těším,“ vzkázala Karolína.

Karolína Kurková

Karolína Kurková

Anketa Global Social Awards ocení talent, kreativitu a inspiraci tvůrců na sociálních sítích ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Rising Star.

A na své si přijdou také fanoušci, kteří se se svými oblíbenci z nejrůznějších koutů světa mohou potkat a pozdravit osobně na GLOSA Meet & Greet v pondělí 27. května v Hotelu Hilton Prague.

V rámci Global Social Awards se uskuteční v úterý 28. května také jednodenní moderní konference GLOSA Talks určená pro všechny z prostředí marketingu. Setká se zde více než 20 osobností sociálních médií spolu s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a fanoušky během otevřených debat.

Hlavní myšlenku Social Awards vystihuje hashtag #ThinkSocial, který má poukázat na společenský přesah ocenění, povzbuzovat zájem o sociální témata a šířit pozitivní hodnoty a podporu. Inspirovat a být inspirován.

#SocialAwards #ThinkSocial #visitczechrepublic #GLOSA2019