Globus zvětšil prostor svého distribučního skladu

Osm kilometrů od Prahy a strategicky blízko dálnice D11 se nachází průmyslová zóna Prologis park Prague-Jirny, kde se v úterý 15. března otevřela na míru postavená budova pro hypermarket Globus. Nové prostory přiléhají k budově, kterou si Globus už dříve jako logistickou zónu pronajímal. Slavnostní otevření se inspirovalo tematicky jarem a zúčastnil se ho i majitel Globusu Thomas Bruch nebo ředitel logistického centra GlobusuOndřej Zíka

Jarně laděné otevření 32 500 metrů čtverečních průmyslové zóny Globusu

Jarně laděné otevření 32 500 metrů čtverečních průmyslové zóny Globusu

„Prologis byl schopný nám zajistit více prostoru ‚pod jednou střechou’, díky čemuž můžeme optimalizovat náš provoz v parku. Toto byl jeden z klíčových faktorů při rozhodování, zda naše zdejší distribuční prostory necháme téměř zdvojnásobit,“ řekl Zíka. Z Prologisu byl na akci přítomný ředitel společnosti pro východní a střední Evropu Martin Polák.  

Prošel jsem si v minulých dnech několik filiálek Globusu v různých místech republiky a nemohl si nevšimnout výrazně narostlé frekvence zákazníků. Zásadní zvýšení kapacity distribučního centra je hodně silným signálem, že se daří. Gratuluji!
Tomáš Krásný (Blue Strategy)