Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Google spustil regionální kampaň na prohlížeč Chrome v 7 českých městech

Venkovní kampaň běží od 30. března do 30. dubna. Podpoří ji televizní spot od 18. dubna do 15. května.

Po vánoční celostátní a pražské vlně zahájila česká pobočka amerického internetového gigantu Google regionální reklamní kampaň na tento produkt. Uskuteční se ve městech Ostrava, Olomouc, Brno, České Budějovice, Plzeň, Ústí nad Labem a Hradec Králové.

Kampaň běží od 30. března do 30. dubna. Inzeráty, prezentující jako hlavní výhodu Chromu rychlost, využívá venkovní reklamní plochy bigboardy, billboardy, citilight vitríny a plachty, v Ostravě pak i držadla v autobusech.

Obsah inzerátů zůstává tentýž, jaký Google použil při kampani v Praze na přelomu roku.

Lokální zacílení aktuální kampaně následně podpoří televizní spot, který se na obrazovkách objeví 18. dubna a vysílat se bude do 15. května.