Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Grayling v Česku i na Slovensku povede Fecko

Agentura Grayling spojila českou a slovenskou kancelář, obě řídí slovenský ředitel Peter Fecko. Šéf české pobočky Ivo Mareš z agentury odešel.

Peter Fecko

Peter Fecko

PR agentura Grayling spojila vedení poboček v Česku a na Slovensku. Po restrukturalizaci vede obě kanceláře dosavadní slovenský ředitel Peter Fecko. Ivo Mareš, který stál od roku 2014 v čele českého zastoupení Graylingu, z agentury odešel. Počet členů české ani slovenské pobočky se nemění.

„Cíleným propojením vedení v Česku a na Slovensku dojde ke koordinaci komunikačních aktivit, která přinese výhody pro klienty působící na obou trzích,“ tvrdí Jan Šimůnek, šéf Graylingu pro kontinentální Evropu.

Nový výkonný ředitel obou poboček Fecko působí v agentuře Grayling přes 18 let, realizoval lokální i nadnárodní komunikační kampaně pro společnosti působící v různých odvětvích. Zaměřuje se na oblast public affairs, corporate reputation management, krizovou komunikaci a issues management. Jako strategický manažer má na starost i koordinaci aktivit zaměřených na hledání nových příležitostí. V minulosti působil také jako prezident Asociace Public Relations Slovenské republiky a předseda představenstva Britské obchodní komory na Slovensku.

„Cílem je maximalizovat synergii mezi oběma pobočkami jak z pohledu práce pro aktuální klienty, tak z pohledu akvizičních aktivit. Zároveň plánujeme rozšiřovat nabídku komunikačních služeb,“ dodává Fecko.