Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Hájek marketingovým ředitelem Dellu

Novým marketingovým ředitelem Dell pro Česko a Slovensko se stal Stanislav Hájek. Střídá Milana Ponerta, který ve firmě povýšil na pozici manažera sekce Channel Sales Tools pro oblast Evropy, Blízkého a Středního východu a Afriky.

Stanislav Hájek

Stanislav Hájek

Stanislav Hájek v Dellu dělá od roku 2006, kdy nastoupil jako produktový manažer. Od roku 2008 se zabýval marketingem, nyní tuto působnost rozšiřuje právě o marketingové aktivity pro koncové zákazníky. Hájek před příchodem do Dellu pracoval pro Konsigna Solution a pro Fujitsu Siemens Computers. Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze.