Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Hall Office Park, kde je centrála Alzy, projde přestavbou za 200 milionů

Hall Office Park v pražským Holešovicích

Hall Office Park v pražským Holešovicích

Firma Hall, která vlastní kancelářskou budovu Hall Office Park v pražských Holešovicích, chystá její zásadní renovaci. Do objektu chystá investovat 200 milionů Kč, proměnit ho chce v polyfunkční centrum. Mezi jeho největší nájemce patří v současnosti internetový obchod Alza.cz, který má v Hall Office Park v ulici Jankovcova 35 svou centrálu. Kromě Alzy v objektu sídlí také reklamní agentura Ogilvy One a Socialsharks.cz, e-shop Footshop.cz nebo Škoda Auto.

“Cílem je udělat z Hall Office Parku areál v Praze v horizontu dvou až pěti let, kde vytvoříme polyfunkční centrum s naprosto unikátním zachováním skladových prostor s rampami.V každém patře je naplánována řada atraktivních zón, včetně gastronomického provozu, co-workingového centra, doplňkových služeb typu sportovních služeb, kadeřnických a holičských služeb, relaxačních zón, chybět nebude ani nahrávací studio nebo lékař a mnoho dalších,” doplnil Jan Moudřík