Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Hanusová zástupkyní šéfredaktora Roklen24

Jitka Hanusová

Jitka Hanusová

Zástupkyní šéfredaktora ekonomického portálu Roklen24 je od ledna Jitka Hanusová, dosavadní editorka, jež v redakci působí od června 2015. Ve funkci střídá Kristýnu Rose, která se rozhodla víc věnovat rodině. „Postupně si vyzkoušela všechny pozice. Specializovala se na přípravu videoobsahu a hlavně moderování rozhovorů. Právě na kvalitu videa se nyní chceme zaměřit,“ podotkl k povýšení Hanusové šéfredaktor webu Jaroslav Průcha. „I proto jsme redakci od února rozšířili o další dva nové kolegy,“ dodal. Nově příchozí Igor Březina má pomáhat s produkcí videoobsahu, Karel Wolf se specializuje na kryptoměny.

Oborový zpravodajský web Roklen24 je součástí služeb skupiny Roklen, jež zahrnuje devizové směny a platby RoklenFx, služby Corporate Finance, obchodování s cennými papíry a investičními instrumenty či investiční crowdfundingovou platformu Fundlift. Název Roklen sestává z iniciál Rudolfa Ovčařího a části příjmení Jana Klenora, jeho vlastníků. Klenor je zároveň investorem vydavatelství Echo Media Dalibora Balšínka.