Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Happy Foto umožňuje vytvářet alba i kalendáře přímo z mobilu

Uživatelé si mohou v aplikaci svůj projekt přizpůsobit od uspořádání fotek až po výběr rámečků a ozdob

Uživatelé si mohou v aplikaci svůj projekt přizpůsobit od uspořádání fotek až po výběr rámečků a ozdob

Služba na vyvolávání fotografií Happy Foto vytvořila aplikaci, díky které si mohou lidé vyvolat své snímky přímo z telefonu. V apce si mohou objednat jak jednotlivé snímky, tak i vytvářet fotoknihy či jiné projekty. Happy Foto navíc funguje i v režimu offline.

Mobilní verze Happy Foto nabízí všechny dostupné produkty firmy, ať už jde o fotoknihy, kalendáře, obrazy a další. V aplikaci si mohou uživatelé příslušný produkt rozvrhnout a vylepšit jej o kliparty, rámečky nebo popisky. Fotky pak lze nahrávat přímo z mobilu. Po dokončení výrobku si jej zákazníci objednají přímo v aplikaci.

Happy Foto sází na pohodlí jednotného prostředí, které je stejné jak v mobilní aplikaci, tak na webu. Projekty, které uživatelé začnou vytvářet na telefonu, mohou pod svým profilem dokončit i na počítači, a obráceně. Proto je i v aplikaci kompletní nabídka firmy. Apka Happy Foto je dostupná pro Android i iOS.