Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Hasoň od Babiše přestupuje do Bison & Rose

Dosavadní Babišův ghost writer Jaromír Hasoň jde do PR dělat online a CSR.

Jaromír Hasoň

Jaromír Hasoň

Na pozici konzultanta do PR agentury Bison & Rose nastoupil Jaromír Hasoň, bývalý novinář, který od roku 2011 dosud pracoval v tiskovém oddělení hnutí ANO Andreje Babiše. Coby ghost writer stál za texty, které Babiš podepisoval svým jménem. Jako novinář naposledy působil na pozici zástupce šéfredaktora oborového časopisu Strategie vydavatelství Mladá fronta. Začínal v roce 1999 v Lidových novinách.

V Bison & Rose má mít na starost především projekty týkající se firemní společenské odpovědnosti (CSR) a online komunikaci firem. Spolupracovat proto bude i s dceřinými agenturami „Bizonů“ Communa a My.cz.