V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Havas PR propaguje Proenzi od Walmarku i UNYP

Schody pro Walmark

Schody od Havasu pro Walmark, u vchodu do metra na Budějovické

Agenturu Havas PR si vybral producent potravinových doplňků Walmark nově k realizaci kampaně pro značku kompletní péče o klouby Proenzi. Agentura na konci září odstartovala tříměsíční osvětovo-produktovou kampaň v souladu s nadlinkovu komunikací Proenzi, jejímž ústředním prvkem je semafor znázorňující různé fáze obtíží s pohybovým aparátem.

Eventový tým Havasu proto připravil aktivaci, při které se na jeden den schodiště u metra Budějovická proměnilo v pomyslný obří semafor. Každý, kdo procházel, si mohl zdarma otestovat kondici vlastních kloubů, konzultovat svůj stav s fyzioterapeutem či nutriční terapeutkou a případně i využít slevovou akci na produkty Proenzi v přilehlé lékárně.

„Hledáme netradiční cesty, jak oslovovat naše existující i potenciální zákazníky. Agenturu Havas PR jsme si vybrali na základě kreativních nápadů a dlouhodobých znalostí značek Walmark,“ uvedl Grzegorz Przeczek, marketingový ředitel Walmarku. S firmou Havas PR pracuje od roku 2012, a to na komunikačních kampaních značek Urinal, Uroval, Beliema, Tammex či na projektu Index zdraví.

„Nejsme továrna na diplomy“

Od října je novým klientem Havas PR soukromá vysoká škola University of New York in Prague. Za klienta zodpovídá přímo co-managing director agentury Martin Pavlíček, který zároveň na univerzitě přednáší na katedře komunikace. Škola zaměstnává 125 učitelů ze 30 různých států, většina z nich jsou angličtí rodilí mluvčí.

„Chceme ukázat, že vzdělání poskytované na soukromé univerzitě může být stejně kvalitní či dokonce kvalitnější než na státních vysokých školách. Společně s Havasem chceme nabourávat mýty o privátním vzdělávání jako továrně na diplomy, ukazovat nespornou kvalitu, kterou naši absolventi disponují na pracovním trhu a upozorňovat na výzvy, kterým musí soukromé školy čelit, jako jsou například složité imigrační procesy pro zahraniční studenty,“ přibližuje témata Sotiris Foutsis, generální ředitel University of New York in Prague.