V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

HBO natáčí dramatický seriál V objetí. Režíruje Hřebejk, hrají Geislerová či Hanzlík

Aňa Geislerová a Jana Kolesárová. Foto pro HBO: Dušan Martinček

Aňa Geislerová hraje nezakotvenou Šárku, jež pracuje v reklamní agentuře, Jana Kolesárová se představí v roli lesbické masérky Lindy. Foto pro HBO: Dušan Martinček

Po Terapii další seriál podle izraelského vzoru začala připravovat televizní společnost HBO Europe, respektive místní pobočka placeného kanálu. Třináctidílné drama ze současnosti nazvané V objetí, vznikající podle izraelského formátu When Shall We Kiss režíruje Jan Hřebejk. O lokalizaci formátu evropskou pobočkou HBO se mluvilo už před třemi lety.

Natáčení v Praze má trvat 68 dnů, do listopadu. Cyklus produkuje společnost Etamp Film, kterou vlastní Jan Bílek, Aleš Týbl a Patrik Vágner. HBO reprezentují producenti Antony Root a Tereza Polachová.

Scénář příběhu o intimních problémech mužů a žen ze středních vrstev, jejíž hlavní dějovou osu tvoří tři vzájemně propojené milostné trojúhelníky, napsaly Iva Klestilová a Tereza Dusová (napsala pro Primu seriál Základka a pro ČT některé díly Nevinných lží).

Hlavní postavy seriálu, který má obsahovat i odvážné erotické scény a přitom zobrazuje i vztahy nejen heterosexuální, představují Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Lenka Krobotová, Jana Švandová, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jana Kolesárová, Radek Holub a Jaromír Hanzlík.