Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Hello bank! chce vlastní pobočky zatím jen v Praze, Brně a Ostravě

Design nové banky Hello bank! v Praze

Design nové banky Hello bank! v Praze

Čerstvá Hello bank!, která letos vznikla přeměnou z poskytovatele nebankovních půjček Cetelem, nehodlá v Česku stavět rozsáhlou síť vlastních poboček. Kromě ústředí v Praze v ulici Karla Engliše, kde také firma sídlí, plánuje v příštím roce otevřít jen dvě vlastní provozovny - v březnu v Ostravě, v červnu pak v Brně. Retailku to řekla Gabriela Pithartová, ředitelka pro značku a zákaznickou zkušenost Hello bank! by Cetelem. Ostravská pobočka Hello bank! má fungovat v centru Nová Karolina, brněnská pobočka v ulici Kobližná u náměstí Svobody, kde dosud sídlila Komerční banka.

Mimo tři vlastní pobočky v největších městech Česka plánuje Hello bank! fungovat partnersky - být vidět pod značkou Hello nákupy třeba v provozovných e-shopu Alza.cz či prodejce elektroniky Datart. Hello nákupy jdou produktem nákupu na splátky.