V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Herec Saša Rašilov tváří televizního operátora UPC

Divadelní a filmový herec Saša Rašilov se stal tváří společnosti UPC Česká republika, poskytovatele kabelové televize, internetu a telefonních služeb. Služby UPC propaguje ode dneška 20. února, a to v půlminutovém spotu a čtyřech kratších.

Saša Rašilov v reklamě na UPC. Foto: UPC

Saša Rašilov v reklamě na UPC. Foto: UPC

„Saša patří mezi naše předplatitele, je skvělý herec a hned několik rolí si zahrál i v našich nových reklamních spotech,“ podotkl marketingový ředitel UPC Martin Smrž. UPC Rašilova vybrala loni v průzkumu mezi svými zákazníky, kterým nabídla třicítku známých osobností.

Rašilov je ve spotech jak průvodcem domácností, tak představitelem všech její členů: otcem, matkou, dcerou i synem. Kampaň bude probíhat též v novinách, rádiích a na internetu.

Kabelové sítě jsou v dosahu 1,33 milionu domácností v 370 lokalitách republiky. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků.