V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Heřmanskému v Harley-Davidson přidali Kanadu

Martin Heřmanský

Martin Heřmanský

Martin Heřmanský se stal prozatímním výkonným ředitelem Harley-Davidson Kanada, jednoho z nejvyspělejších trhů značky na světě. Je tak odpovědný za veškeré komerční a finanční výsledky Harley-Davidson v Kanadě, včetně vytvoření a implikace střednědobého strategického plánu značky. Na místo se přesunul z pozice managing director strategic growth markets v regionu Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA).

Souběžně s kanadskou misí stále zůstává Heřmanský i výkonným ředitelem Harley-Davidson pro strategické trhy regionu EMEA a dělí proto své pracovní nasazení mezi Prahu a Toronto. Novou pozici by měl zastávat i během prvního kvartálu 2019.

Heřmanský začínal v Harley-Davidson v roce 2009, kdy se zúčastnil mezinárodního tendru na šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy. Od té doby až do konce roku 2016 řídil z Prahy regionální kancelář pro střední a východní Evropu a postupně vybudoval tým působící v osmi zemích. Začátkem loňska se stal výkonným ředitelem strategických trhů v EMEA, což je geograficky největší region ve struktuře značky na světě.