V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Hervis Sports má pop-up store v Liberci, probíhá tam registrace na Jizerskou 50

Nový pop-up store v Liberci

Nový pop-up store v Liberci

Nový pop-up store v Liberci

Nový pop-up store v Liberci

Nový pop-up store v Liberci

Nový pop-up store v Liberci

Síť se sportovním vybavením Hervis Sports otevřela pop-up store, tedy dočasnou prodejnu, v libereckém Obchodním centru Nisa. Prodejna má plochu 200 metrů čtverečních, fungovat bude do konce února a prodává se v ní standardní sportovní oblečení a doplňky. „Právě tato prodejna v Liberci se od 15. do 17. února stane jediným místem v Česku, kde proběhne registrace a výdej startovních čísel závodníkům na tuto očekávanou událost roku,“ uvedl Jan Štádler, marketingový ředitel Hervis Sports.

Podle Štádlera jsou pop-up stores oblíbenou strategií firmy. „Pokud se najde event, se kterým jdou dohromady, pravděpodobně se k němu uchýlíme znovu během roku, třeba i v létě. V menší podobě máme často stánky u jiných závodů, kde jsme partnery,“ dodal.

Síť Hervis Sports má v Česku přes 24 klasických poboček a jednu outletovou v Hatích. „Některých filiálek jsme se v minulosti zbavovali a optimalizovali tak naši síť. Na trhu chceme určitě zůstat, případnou expanzi budeme řešit pravděpodobně nějakými menšími formáty,“ doplnil Štádler.

Před Vánoci začal Hervis Sports ve svých prodejnách, vyjma té na pražském Hlavním nádraží a v outletu v Hatích, nově půjčovat sezónní sportovní potřeby.