Heureku v Česku a na Slovensku povede Mayer

Jan Mayer postoupil z Dataweps. Michal Vodák se stal provozním ředitelem celé skupiny.

Jan Mayer

Jan Mayer

Managing directorem pro českou a slovenskou divizi cenového srovnávače Heureka je od července Jan Mayer, bývalý šéf firmy Dataweps, kterou Heureka letos koupila. Jde o završení integrace koupené firmy do Heureky. Novým provozním ředitelem (chief operating officer) celé Heureka Group se stává Michal Vodák, dosavadní chief commercial officer. U něj se bude setkávat většina obchodních operací skupiny a bude zodpovědný za koordinaci managing directorů všech zemí, kde Heureka Group působí.

Šéfem celé skupiny, která působí v devíti zemích (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosna) a zaměstnává 350 lidí, zůstává Tomáš Braverman. Jeho prioritou se stane především strategické vedení, vize skupiny a hledání nových příležitostí pro rozšíření do dalších zemí, oznámila Heureka Group, součást PPF.

Do čela HR celé skupiny zároveň začátkem července nastupuje Martina Chloupková, která dosud pracovala pro Slevomat a předtím pro Aramark či Edenred. Jejím hlavním úkolem teď bude nabrat do Heureky přes 100 nových lidí a „ve všech zemích spojit kulturu, hodnoty a principy chování“.