Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Hitem Vánoc budou Igráček, Krteček nebo Rákosníček, předpovídá Albert

Vedení prodejen věří, že lidé letos před svátky utratí víc než loni. Podpoří to kampaní se stíracími losy, s šancí vyhrát rok nakupování zdarma. A spoléhá na zájem o klasické hračky a pohádkové postavičky.

Vánoční leták Albert

Vánoční leták Albert

Vedení hypermarketů a supermarketů Albert věří, že lidé letos před svátky utratí víc než loni. „Očekáváme, že letošní Vánoce budou bohatší a štědřejší, než tomu bylo v loňském roce. Předpokládáme výrazný nárůst tržeb,“ prohlásil Michal Pavelka, viceprezident operačního oddělení prodejen Albert.

Tržby si letos před Vánocemi Albert slibuje zvlášť od hraček a delikates: „Letošním hitem v prodejnách Albert budou postavičky Igráčků nebo české dřevěné hračky a pohádkové postavičky jako Krteček nebo Rákosníček.“ Prodejci spoléhají i na ty, kdo si dopřejí jen jednou za rok a jen na Vánoce si přijdou koupit „jehněčí maso, klobásy, belgické pralinky a další delikatesy“.

Výhodněji se budou nabízet i kosmetické balíčky nebo autolékárničky.

Albert: Stírací los

Albert: Stírací los

Utrácení u Alberta má podpořit kampaň se stíracími losy, která letos odstartovala 10. listopadu, sedm týdnů a dva dny před Štedrým dnem.

Každý, kdo u Alberta mezi 17. listopadem a 24. prosincem nakoupí aspoň za 400 korun, obdrží u pokladny výherní stírací los s motivem zlatého prasátka. Deset lidí vyhraje rok nakupování zdarma. Ostatní slevy na další nákupy, dárkové poukazy či potravinový koš.