HN občerstvují magazíny: upraví Podnikání, uvádí Ego

Měsíční příloha pro malé a střední podnikatele vychází od pondělí 16. února v nové úpravě. Nové páteční čtení Ego se představí v březnu.

Nedlouho poté, co konkurenční Mladá fronta Dnes na podzim uvedla každý den k novinám časopisovou přílohu a Lidové noviny ohlásily start měsíčníku Index, přistupují k revizi svých vkládaných magazínů Hospodářské noviny.

Pravidelná měsíční příloha Podnikání, určená malým a středním podnikatelům, bude od pondělí 16. února vycházet v nové grafické podobě. Ta ji má přiblížit časopisovému stylu. Nabídne servisní informace (nově rubrika Úspory), podnikatelské příběhy a názorové sloupky podnikatelů či odborníků (o využívání moderních technologií v byznysu bude od února psát Lukáš Kříž; toho přitom Lidovky uvádějí jako spolupracovníka a dnes mu tisknou velký text). Také se propojí s webem Probyznys.info, jenž vydavatelství Economia provozuje od roku 2011, Podnikání tak bude tisknout články Veroniky Kudrnové, jež pro web píše.

Nová podoba přílohy Podnikání Hospodářských novin

Nová podoba přílohy Podnikání Hospodářských novin

Na přelomu února a března Economia ukončí vkládanou středeční přílohu In zaměřenou na cestování a životní styl i páteční magazín Víkend, naopak začne v pátek vydávat magazín Ego, včetně televizního programu na týden dopředu, jako byl ve Víkendu. Ego se má pojit s webeme Hospodářských novin, které tištěný časopis doplní o interaktivní prvky či videa.

„Cílem je nabídnout čtenářům kvalitní magazínové čtení na kvalitním papíře v moderním pojetí. Název Ego, tedy latinské zájmeno já, odráží zaměření titulu. Ve středu zájmu je osobnost čtenáře a zároveň i lidí, o kterých píšeme. Tomuto konceptu budou odpovídat nejen hlavní témata či rozhovory, které bude Ego přinášet, ale i řada rubrik, které půjdou napříč časopisem,“ uvedl ředitel redakcí Vladimír Piskáček.

Deník se představí v novém designu a každý den s vloženým časopisem

Deník MF Dnes se představil v novém designu a každý den s vloženým časopisem v říjnu 2014

 

Nová podoba přílohy Pátek Lidových novin, uvedená v listopadu 2014

Nová podoba přílohy Pátek Lidových novin, uvedená v listopadu 2014

 

Nová podoba přílohy Pátek Lidových novin, uvedená v listopadu 2014

Nová podoba přílohy Pátek Lidových novin, uvedená v listopadu 2014


Nová podoba přílohy Pátek Lidových novin, uvedená v listopadu 2014: přibyla rubrika Tomáše Halíka

Nová podoba Pátuk Lidových novin, uvedená v listopadu 2014: přibyla rubrika Tomáše Halíka