Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Hokejová liga mistrů na Sport1 a Sport2 do 2020

AMC Networks International koupila práva na evropskou soutěž na další tři roky.

Utkání českých klubů v Hokejové lize mistrů budou moci čeští i slovenští diváci dál sledovat na stanicích Sport1 a Sport2. Ty budou soutěž vysílat až do roku 2020, společnost AMC Networks International, která kanály provozuje, prodloužila letos končící smlouvu s Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF) o další tři roky. V letošní sezóně Sport1 a Sport2 odvysílají celkem 58 zápasů živě, včetně finále, které se hraje 7. února. 

Samotnou soutěž čekají od nadcházející sezóny výrazné změny, které by ji měly zatraktivnit. Počet účastníků se sníží o třetinu na 32 týmů a zakládající členové už nebudou mít jistotu startu. Mezi 32 účastníky bude mít jedna země maximálně pět zástupců. Jistotou startu bude mít jen vítěz z předchozí sezóny s tím, že své zemi tím nezajistí místo navíc.