V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Holba redesignovala své lahve a přepravky

Holba má nový design přepravek s výraznějším zeleným odstínem

Holba má nový design přepravek s výraznějším zeleným odstínem

Stejně jako nedávno Krušovice začal v polovině března pivovar Holba stáčet do nového typu lahví. Do této chvíle se pivo prodávalo v NRW lahvích (Nordrhein-Westfalen lahve, od konce osmdesátých let do nich stáčely velké německé pivovary), nové lahve mají delší hrdlo, který při plnění minimalizuje přístup nežádoucího vzduchu, a stejně jako krušovické lahve embosované logo. „Naším záměrem bylo zdokonalení obalů tak, aby odpovídaly současným trendům, vnímání značky a byly příjemné pro konzumenty. Tvar lahví, nová etiketa a originální provedení potisku přepravek zřetelně identifikují značku Holba a tím zlepšují orientaci zákazníka při nákupu“ uvedl ředitel pivovaru Holba Vladimír Zíka.

Výrazným redesignem prošly především lahve

Výrazným redesignem prošly především lahve

Inovací prošly i přepravky na pivo, jsou o kilogram lehčí a disponují lepšími úchyty. Výměna 5 milionů lahví a 170 500 přepravek proběhla v pivovaru jednorázově, staré sklo tak už u Holby nepotkáme. Staré přepravky a lahve společnost podle zákona i nadále vykupuje. 

Logický tah, jak z hlediska úspor, tak marketingu. Kdo by se neradoval z lehčích přepravek – finanční ředitel i děda ze Žamberka, co má nákup piva zase o trochu lehčí.
Tomáš Krásný (Blue Strategy)