Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Home Credit má novou personální ředitelku Kateřinu Saparovou

Kateřina Saparová

Kateřina Saparová

Nebankovní poskytovatel spotřebitelských půjček Home Credit ze skupiny PPF má novou ředitelku lidských zdrojů pro Česko i Slovensko. Stala se jí Kateřina Saparová, ve funkci střídá Janu Šufajzlovou. Přichází ze skupiny Agel, která je soukromým poskytovatelem zdravotní péče. I tam se starala o řízení lidských zdrojů. Mezi její další pracovní zkušenosti patřila práce v firmách jako Honeywell nebo eBanka.

Ve své funkci Saparová zaměří na efektivní nastavení personálních procesů, nábor specialistů z oblasti IT a online byznysu, hledání talentů i aktivity související s rozvojem a udržením stávajících zaměstnanců. Zodpovědná bude také za vytvoření a naplnění personální strategie, která vychází z aktuálních potřeb firmy.

„V současné době je v celém světě HR jednou společnou výzvou nábor specialistů, prakticky do všech oborů. U nás je nejbližší období ve znamení náboru odborníků z oblasti IT a online businessu. S tím souvisí posílení prezentace Home Creditu na pracovním trhu, počínaje kariérním webem, přes sociální sítě, veletrhy až po spolupráci se školami,“ uvedla Saparová.