Hřebejk natočil pro HBO seriálovou předělávku Až po uši

Premiéra třináctidílného cyklu o milostných vztazích podle izraelského vzoru půjde v neděli 2. listopadu.

Česká pobočka placené televize HBO uvede vztahový seriál Až po uši. Tuzemskou předělávku izraelského formátu When Shall We Kiss sepsaly Iva Klestilová a Tereza Dusová, jejich scénář režíroval Jan Hřebejk. Točilo se v produkci Etamp pod vedením Asena Šopova, producenty seriálu za společnost HBO Europe byli Tereza Polachová a Antony Root. Cyklus má třináct dílů a HBO je bude uvádět vždy v neděli ve 20 hodin, počínaje 2. listopadem.

HBO se novinkou pokouší mířit na mainstreamové publikum, ostatně nasazuje ji do téhož času, kdy na hlavních stanicích jdou klíčové podzimní novinky - na ČT1 Nevinné lži, na Nově čtvrtá řada Kriminálky Anděl, na Primě Vinaři. Aby novinku zpropagovalo, bude HBO o víkendu od 31. října do 2. listopadu HBO vysílat volně, naladí je i ti, kteří jej nepředplácejí.

Příběhy několika prolínajících se vztahů v seriálu Až po uši jsou zasazeny do líbivých interiérů a pražských exteriérů v okolí Vltavy. Hlavní roli má Anna Geislerová, další ztvárnili Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jana Kolesárová, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub a Lenka Krobotová.