Hrstková, Jaroš, Sedláček a Pechar partnery Ewingu, Kubala odchází

Ewing Public Relations změnila název na Ewing, přibrala spoluvlastníky a uvádí nový web.

Partneři agentury Ewing PR

Partneři agentury Ewing PR. Zleva Martin Jaroš, Radka Hrstková, Jakub Hrabovský, Pavlína Rieselová, Ondřej Pechar, Jan Sedláček

Agentura Ewing Public Relations rozšiřuje řady svých partnerů. Novými společníky se stali Radka Hrstková, Martin Jaroš, Jan SedláčekOndřej Pechar. Ve firmě, která zkrátila svůj název na Ewing, každý z nich získal podíl 5 % a doplní dosavadní managing partnery Jakuba HrabovskéhoPavlínu Rieselovou. Po 10 letech naopak z agentury odchází Ondřej Kubala, který se chce věnovat dalším projektům mimo public relations. Kubalův dosavadní podíl 10 % přechází na Ewing Group, která tak zvýší svůj podíl v dceřiné agentuře Ewing ze 70 na 80 %. Společnost Ewing Group rovným dílem vlastní Hrabovský a Rieselová.

Spolu se změnou vlastnické struktury a názvu uvedla agentura novou vizuální identitu: „Ewing měl potřebu se rebrandovat hned z několika důvodů. Předešlý brand byl zastaralý a neodrážel pozitivní změny, růst a ambice, které má agentura na českém trhu. Navíc se z Ewing Public Relations stává pouze Ewing. Tato úprava reflektuje změny v nastavení společnosti, k nimž došlo především v posledních dvou letech. Termín public relations v názvu už neodráží všechny možnosti, které Ewing nabízí.“

„Jsme pyšní, že si můžeme říkat PR profesionálové, ale naše uspořádání a služby už nejsou jen PR. Jsme především reputačními a strategickými komunikačními konzultanty. Usilovně jsme pracovali, abychom do naší nabídky začlenili kreativní, obsahové a digitální služby na špičkové úrovni. Stále děláme skvělé PR, ale už nabízíme daleko širší portfolio služeb. Jsme prostě jen Ewing, tečka,“ říká Pavlína Rieselová.

Nové logo agentury Ewing

Nové logo agentury Ewing

Rebranding se propsal i do webových stránek ewing.cz. Ty se vedle designu změnily také obsahově, když se rozrostly o grafické a digitální portfolio Ewingu na stránkách portfolio.ewing.cz.

Ewing je na českém trhu 25 let, podle obratu patří mezi pět největších tuzemských komunikačních agentur. Je držitelem největšího počtu prestižních oborových ocenění SABRE Awards v Česku. Je členem APRA a jako jediný zástupce z Česka také členem přední celosvětové sítě nezávislých komunikačních agentur PROI.