Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Httpool se stal partnerem Facebooku na Balkáně

Aljoša Jenko

Zakladatelem a generálním ředitelem Httpool je Aljoša Jenko

Sociální síť Facebook a mezinárodní reklamní síť Httpool se dohodly na strategickém partnerství pro balkánský region. Httpool se tak stal oficiálním prodejním partnerem reklamních produktů Facebooku v Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku a Slovinsku, kde Facebook nemá vlastní zastoupení. Partnerství má pomoci lokálním zadavatelům a jejich agenturám efektivněji oslovit větší publikum a vytvářet nové obchodní příležitosti.

Httpool přitom nabídne technickou podporu, expertízu a strategické poradenství pro platformy Facebook, Instagram, Facebook Messenger a WhatsApp. Partnerství přinese i doprovodné služby. Lokální zadavatelé budou moci využít odborných školení a kurzů, strategického poradenství, přímého vyúčtování i podpory.