Httpool začne nabízet službu WeTransfer

Reklamní síť vytvořila strategické partnerství s online přenoscem dat.

Radek Vašíček

Radek Vašíček

Reklamní síť Httpool a online služba pro přenos dat WeTransfer.com oznámily, že vytvořily strategické a obchodní partnerství. WeTransfer v jeho rámci posílí portfolio služeb Httpool Group. „WeTransfer umožní našim reklamním partnerům exekuci kampaní novým a kreativním způsobem,“ tvrdí country manažer a spoluzakladatel Httpool v Česku Radek Vašíček.

Podle mezinárodního obchodního ředitele WeTransfer.com Johna de Langa má partnerství s Httpool dovést tuto službu k bližšímu kontaktu s reklamními zadavateli na středoevropských a asijských trzích. „Získáme tím nejen strategické působení v rozlehlé geografické oblasti, ale i dlouhodobého partnera, který zajistí zpeněžení našich aktivit,“ tvrdí Lang.

WeTransfer je platforma pro nahrávání a sdílení souborů. Službu založili v roce 2009 reklamní manažer Bas Beerens a nizozemský blogger známý pod přezdívkou Nalden. V současnosti má WeTransfer přes 37 milionů unikátních uživatelů a téměř 100 milionů převodů měsíčně. Podle jejích zakladatelů by měla být brzy k dispozici v 11 jazycích, a sice v anglickém, španělském, francouzském, italském, německém, nizozemském, portugalském, tureckém, dánském, švédském a v norském.

Httpool je cross-channel reklamní síť se zaměřením na mezinárodní trhy mimo USA a západní Evropu. Působí na 23 trzích v 17 kancelářích střední a východní Evropy a Asie, kde zastupuje podle oficiálních informací několik tisíc vybraných globálních a lokálních vydavatelů.