Pátá přehlídka mobilních AppParade proběhne 5. prosince, hostí ji osvědčené Bio Oko

Díky partnerům BlackLex, Nokia a Vodafone opět odměníme vítězného vývojáře i publikum.

AppParade

Přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Už pátá AppParade proběhne v pondělí 5. prosince 2011 v Bio Oko v Praze 7, od 20.00, to se prostor otevírá, nejpozději ve 20.30 začne oficiální část.

Coby pořadatelé ji opět koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty (máme na to speciální aplikaci). To urychlí vyhlášení výsledků a umožní víc času strávit neformálními hovory po skončení přehlídky.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Co nabídnou naši partneři

Partnerem AppParade je už počtvrté je výrobce mobilních telefonů Nokia, který věnuje smartphone pro vylosovaného hlasujícího z publika.

Partnerem je též mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci opět udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikačí společnosti.

Mezi partnery je opět společnost BlackLex, švýcarského investora do online projektů. Může to být právě vaše aplikace, které BlackLex pomůže na mezinárodní scénu - a pokud vyhraje divácké hlasování, šéf společnosti BlackLex jí vyplatí 20 000 Kč.

Jak se zúčastnit?

  • Jako vývojář: vyplňte formulář níže a připravte si maximálně tříminutovou prezentaci (počet snímků neomezen), v níž svou aplikaci představíte. Každý subjekt může přihlásit pouze jednu aplikaci. Aplikace musí být hotová, tedy schválená v internetovém obchodu.
  • Jako divák: vyplňte formulář ještě níže.

Sledujete AppParade na Facebooku.

Můžete se také podívat, jak vypadaly předchozí 4 přehlídky.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 136