Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Huawei otvírá v Quadriu své první zákaznické centrum v Česku

Nová pobočka Huawei

Nová pobočka Huawei

Nová pobočka Huawei

Nová pobočka Huawei

Nová pobočka Huawei

Nová pobočka Huawei

Čínský výrobce telekomunikačních zařízení Huawei otevřel v pondělí 22. května na Národní třídě v Praze své první zákaznické centrum v Česku. Táž zákaznická centra začíná Huawei aktuálně otevírat po celé Evropě. Kromě odborných konzultací a možnosti vyzkoušet si chytré telefony, tablety, hodinky a další příslušenství firmy se v prodejnách dají produkty zakoupit nebo dát do servisu. 

Nová prodejna Huawei se nachází v obchodním centru Quadrio, otevřené má být každý den v týdnu. „Huawei se chce co nejvíce přiblížit koncovým zákazníkům a poskytnout jim ty nejkvalitnější služby, které jsou v našich silách. Obchodní centrum Quadrio na Národní třídě v Praze nám právě tuto možnost poskytuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce navštěvované místo na stanici metra, nabízí potenciál k tomu, abychom vyšli vstříc co největšímu počtu našich zákazníků,“ řekl Anson Zhang, ředitel consumer business group Huawei Czech.

Pronájem prvního zákaznického centra Huawei v Česku zprostředkovala realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield, která spravuje celé centrum Quadrio.