V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Huawei vyměnil Inspiro za PR.Konektor

Čínský výrobce elektroniky – zvláště mobilních telefonů a tabletů – Huawei si v tendru na služby public relations aktivit vybral PR.Konektor. Agentura bude zajišťovat kompletní PR servis. Ten dosud pro Huawei dodávalo Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group. „S ohledem na význam a rozsah spolupráce jsme vytvořili odborný tým napříč agenturou, který kombinuje jak zkušenosti z klasického PR, tak digitální komunikace a tvorby obsahu,“ přiblížil Radek Vítek, partner PR.Konektoru.

„Cílem Huawei je posilovat pozici na českém a slovenském trhu a budovat vnímání značky jako inovativního lídra. I v marketingové komunikaci chceme klást důraz na nápaditost a inovativnost. V nadcházejícím období budou public relations hrát v celkové strategii firmy zásadní roli,“ uvádí marketingový ředitel Huawei pro Česko a Slovensko Roman Vaňko.