Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Hudební Óčko vysílá i do mobilů Nokia a v nové kampani nechává mladé „óčkovat“

Hudební televize se vymezuje vůči telenovelám ostatních stanic i vzdělávacímu systému.

Škola je zabiják, tvrdí mládeži hudební televize Óčko

Škola je zabiják, tvrdí svému mladému publiku hudební televize Óčko

Po mobilních telefonech iPhone přichází vysílání hudební stanice Óčko i na „chytré“ přístroje Nokia. V jejím Ovi Obchodě je zdarma ke stažení aplikace pro živé vysílání tematické televize. Připravilo ji vývojářské studio S60.cz.

Měsíc po změně programového schématu, letos už druhé, se mediální skupina MAFRA rozhodla propagovat Óčko imageovou kampaní v denním tisku a časopisech životního stylu.

Dubnová kampaň s hlavním mottem „Nech se Óčkovat“ se vymezuje vůči telenovelém ostatních stanic (tou nejdiskutovanější byla letos turecká série Tisíc a jedna noc na Nově) a staví se rovněž do opozice vůči vzdělávacímu systému, heslem „škola je zabiják“.