Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Hůla z McCannu marketingovým šéfem Vermontu

Roman Hůla

Roman Hůla

Distributor oděvních značek Vermont Holding má od února nového marketingového ředitele. Stal se jím Roman Hůla, který přichází z pražské pobočky agentury McCann, kde pracoval několik let jako group account director. Střídá dosavadního šéfa marketingu Ladislava Zdobinského.

Vermont zastupuje na českém, slovenském i maďarském trhu prémiové oděvní značky Gant, Barbour, La Martina, Peak Performance, Nautica, Cremieux, Odd Molly, Karl Lagerfeld, dětskou značku Il Gufo a obuv Richter. Hlavním Hůlovým úkolem bude konsolidovat marketingový tým společnosti, posílit jeho fungování, efektivitu a také propojit jednotlivé značky vůči mateřského Vermontu. Bude mít na starosti celkovou strategii maloobchodního marketingu. Vermont má ve zmíněných třech zemích střední Evropy na sto obchodů.