V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Hullabaloo otevírá pobočku v Polsku, povede ji Tamara Oleszczuk

Hullabaloo, nezávislá mezinárodní reklamní agentura se sídlem v Praze, otevírá novou pobočku Hullabaloo Poland ve Varšavě. Jedná se o druhou zahraniční pobočku po Hullabaloo Moscow otevřené v Rusku loni v říjnu.

Tamara Oleszczuk

Tamara Oleszczuk

Pobočku Hullabaloo Poland povede Tamara Oleszczuk, jmenovaná do pozice business director. Má 16 let zkušeností na seniorských manažerských pozicích v oblasti marketingu, sales a business developmentu ve velkých nadnárodních rychloobrátkových korporacích jako PZ Cussons, Campina Polska nebo Bacha Polska. Vystudovala angličtinu na Vratislavské univerzitě v Polsku.

Hullabaloo je nezávislá mezinárodní reklamní agentura se sídlem v Praze, která svým klientům nabízí kreativu v regionu střední a východní Evropy. Agentura byla založena v roce 2008 třemi partnery Timem Hennessym, Martynem Coxem a Jiřím Pleskotem a od svého založení už pracovala pro klienty ve 20 různých zemích světa.

Kromě nové pobočky Hullabaloo Poland v loňském roce k pražské agentuře přibyla i pobočka v Rusku Hullabaloo Moscow, jejímž hlavním úkolem je zejména koordinace aktivit pro Coca-Colu na ruském trhu a v postsovětských zemích.