Tým webu Hlídací pes uvádí svou druhou knihu Babiš. Vůdce pro 21. století. Pokřtil ji koblihou.

Humpl kreativním ředitelem Wundermanu

Filip Humpl ve Wundermanu povýšil, převezme část dosavadní agendy Richarda Stiebitze.

Filip Humpl

Filip Humpl

Kreativním ředitelem agentury Wunderman se k 1. prosinci stal Filip Humpl, povýšen byl z pozice vedoucího kreativního týmu. Nově má na starosti metodické vedení všech kreativních oddělení a je odpovědný za kvalitu výstupů těchto týmů. Zodpovídá se přímo boardu pražského Wundermanu, respektive Richardovi Stiebitzovi, který dál působí jak v roli člena představenstva agentury Wunderman, tak na pozici chief creative officer.

„Od Filipa očekáváme zejména zvyšování kvality prací jednotlivých kreativních týmu a jejich rozvoj. A také hledání nových příležitostí pro uplatnění specifické wundermaní kreativě založené na datech. Přejímá tak část mé současné agendy, kdy se stává mou pravou rukou,“ popsal Stiebitz. „Zaměřím se i na zvyšování naší účasti v národních i mezinárodních kreativních soutěžích, ale hlavně chci pomoci dalším kreativcům v jejich růstu,“ doplnil Humpl.

Filip Humpl v pražském Wundermanu pracuje tři roky. Začal jako senior copywriter, odkud se posunul na pozici vedoucího kreativního oddělení. V reklamě dělá od roku 1996.