Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Huněk přešel z Aqua Digital do Wundermanu

Filip Huněk

Filip Huněk

Na pozici client operations manager divize MSC (Marketing Solutions Center, se zaměřením na globální klienty) agentury Wunderman nastoupil Filip Huněk, který poslední čtyři roky působil v agentuře Aqua Digital. Ve Wunderman/MSC má mít na starosti digitální projekty pro globální klienty, koordinaci projektových týmů a komunikaci se zahraničními klienty.

V Aqua Digital pomáhal otevřít pobočky v Londýně, Sarajevu a Bratislavě a byl zodpovědný za digitálních kampaně pro Nestlé, Johnson & Johnson či Henkel. Předtím v agentuře BrandzFriendz zajišťoval přípravu a realizaci kreativních online řešení pro O2, Vitanu či Fiat Group. V digitálním marketingu působí 10 let.