Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

HyDroid hlídá pitný režim i konzumaci kávy a alkoholu

Nová aplikace HyDroid funguje jako účinný hlídač veškerého pitného režimu. Monitoruje množství vypité vody a také alkoholických nápojů, limonády nebo kafe. Zároveň z každého dne zpracovává statistiky, aby uživatel hned viděl, kde má případně ubrat a kde naopak přidat. 

Pro každou z kategorií má aplikace v přehledu barevnou ikonku. Tou stačí otočit, a do apky se ihned započítají vypité mililitry. Ty je možné zadávat i zpětně, nejen při napití se. Pro každý týden pak HyDroid generuje graf, který barevně rozlišuje konzumované nápoje.

HyDroid funguje i jako hlídač pitného režimu. V nastavení je možné si zapnout notifikace, které upozorní, že je čas se napít. Ty mohou mít intervaly od jedné do tří hodin. Aplikace je zatím k dispozici pouze pro Android.

Pro zaznamenání vypitých mililitrů stačí otočit příslušnou ikonou jako pomyslným kohoutkem

Pro zaznamenání vypitých mililitrů stačí otočit příslušnou ikonou jako pomyslným kohoutkem