Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

HyDroid hlídá pitný režim i konzumaci kávy a alkoholu

Nová aplikace HyDroid funguje jako účinný hlídač veškerého pitného režimu. Monitoruje množství vypité vody a také alkoholických nápojů, limonády nebo kafe. Zároveň z každého dne zpracovává statistiky, aby uživatel hned viděl, kde má případně ubrat a kde naopak přidat. 

Pro každou z kategorií má aplikace v přehledu barevnou ikonku. Tou stačí otočit, a do apky se ihned započítají vypité mililitry. Ty je možné zadávat i zpětně, nejen při napití se. Pro každý týden pak HyDroid generuje graf, který barevně rozlišuje konzumované nápoje.

HyDroid funguje i jako hlídač pitného režimu. V nastavení je možné si zapnout notifikace, které upozorní, že je čas se napít. Ty mohou mít intervaly od jedné do tří hodin. Aplikace je zatím k dispozici pouze pro Android.

Pro zaznamenání vypitých mililitrů stačí otočit příslušnou ikonou jako pomyslným kohoutkem

Pro zaznamenání vypitých mililitrů stačí otočit příslušnou ikonou jako pomyslným kohoutkem