Iceland mění management a stěhuje ho na Chodov

Britský supermarket Iceland, který se specializuje na mražené zboží a minulý týden otevřel sedmou pobočku v Česku, změnil kompletně svůj management. Měnit se bude i sídlo, kde nejvyšší manažeři supermarketu pracují - od dubna bude fungovat 400 metrů čtverečních kanceláří nad zatím posledním otevřeným obchodem Icelandu na pražském Chodově. 

Výkonným ředitelem je Olša

Petr Olša

Petr Olša

Na pozici výkonného ředitele pro českou divizi Icelandu byl jmenován Petr Olša, který má přes třicet let praxe v oblasti obchodu v retailových řetězcích, a také ve výrobních společnostech. Olša působil v oblasti řízení provozu, auditu, logistiky, nákupu, prodeje a marketingu. Mimo jiné pracoval v řetězci Ahold jako oblastní manažer, ředitel hypermarketu nebo ředitel pro region. V síti Iceland pracuje od roku 2013. Jeho úkolem v nové pozici výkonného ředitele je vytvořit fungující ziskový model řetězce na českém trhu a připravit ho pro budoucí expanzi.

Z Teska přišla Zdrhová

Dagmar Zdrhová

Dagmar Zdrhová

Dagmar Zdrhová přichází do Icelandu s desetiletou zkušeností z marketingu v řetězci Tesco, kde působila na pozici Publishing teamleader v týmu Komunikace, také působila jako projektový specialista věrnostního programu Clubcard nebo manažer zákaznických zážitků. Dagmar má v tomto roce v Icelandu za úkol přiblížit českému zákazníkovi výhody mraženého zboží a podpořit věrnostní program Icelandu Bonus klub.

Posilou do financí je Michal Berg

Michal Berg

Michal Berg

Michal Berg obsadil v prosinci 2016 v Icelandu pozici finančního manažera, za úkol má prohloubit finanční stabilitu řetězce a podpořit tak plány na expanzi. Berg vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Nottingham Trent University. Přes 15 let působí v oblasti obchodu a financí. Pracoval jako konzultant v oboru korporátních financí, poté 11 let jako finanční ředitel a jednatel pro české a slovenské společnosti Electro World, 3 roky jako Sales Support Director pro střední Evropu u společnosti Mall.cz.