Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Indulona uvádí krémy v menší tubě, přidává heřmánek a rakytník na ruce

Produktová řada Indulony v roce 2017

Produktová řada Indulony v roce 2017

Tradiční tuzemská značka krémů Indulona rozšiřuje loni uvedenou produktovou řadu péče o pokožku celého těla. Přibudou do ní krémy na ruce Indulona kamilková (85 ml) a rakytníková (50 ml). Obě se budou prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 54,90 Kč.

Nově také od května vstupuje na trh klasická Indulona Original a Indulona měsíčková v balení jako tělový krém v malé, 75 ml tubě do kabelky. Cena má být opět v obou případech 54,90 Kč. Prodává se v obchodních řetězcích, drogeriích i lékárnách. Distributorem značky je na českém trhu společnost Saneca Trade CZ.

Nové menší balení Indulony

Nové menší balení Indulony

V roce 2015 Indulona redesignovala produktovou řadu krémů na ruce a v roce 2016 vstoupila do nové produktové kategorie péče o celé tělo. Celá nová produktová řada čítá 16 typů balení výrobků – od krémů na ruce, přes hydratační a antibakteriální krémy, po regenerační péči o tělo. Indulony za rok na českém trhu vyrobí 6 milionů balení krému, během jedné minuty je to ve výrobně firmy 110 výrobků.