A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Infocentrum středních Čech má nový marketing

Otvírání infocentra, ředitelka Nora Dolanská druhá zleva

Otvírání infocentra, ředitelka Nora Dolanská druhá zleva

V pražské Husově ulici koncem srpna otevřelo nové turistické infocentrum Středočeského kraje. Kraj ho jako svou příspěvkovou organizaci, zaměřenou na propagaci, marketing a přilákání turistů do středních Čech, zřídil k 1. květnu s názvem Středočeská centrála cestovního ruchu. Jeho ředitelkou se stala Nora Dolanská, která donedávna vedla pražskou turistickou informační službu Prague City Tourism a během letošního jara vyhrála výběrové řízení právě na pozici šéfky nově vzniklého infocentra. Její pozice v Pražské informační službě není zatím obsazena a dočasně ji zastává statutární zástupce Petr Slepička, který tam zároveň vede sektor turistických služeb.

Marketingový tým Středočeské centrály cestovního ruchu tvoří mediální manažer a odborník na vztahy s veřejností Tomáš Pospíšil, projektová manažerka Zuzana Janetzká, Jakub Kulhánek, který se stará o web a sociální sítě a Eva Richterová coby manažerka produkce a organizátorka veletrhů.

Tomáš Pospíšil

Tomáš Pospíšil

Pospíšil působí v oblasti komerčního i nekomerčního marketingu více než dvacet let. Do středočeské centrály turismu přestoupil z marketingového oddělení pražské Národní galerie.

Zuzana Janetzká

Zuzana Janetzká

Janetzká přišla na novou pozici z Hospodářské komory České republiky, kde vedla interní i externí komunikaci. V minulosti pracovala ve veřejných institucích v oblasti PR nebo mediální produkce, například na Středočeském kraji.

Jakub Kulhánek

Jakub Kulhánek

Kulhánek dříve pracoval na volné noze a má například zkušenost s prací pro web a sociální sítě Czech News Center.

Eva Richterová

Eva Richterová

Richterová strávila delší dobu v agentuře CzechTourism na postu PR manažerky a rovněž jako manažerka neformálních eventů. Stejně jako Dolanská pracovala také v Prague City Tourism, kde vedla sekretariát ředitelky.