Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Infocentrum středních Čech má nový marketing

Otvírání infocentra, ředitelka Nora Dolanská druhá zleva

Otvírání infocentra, ředitelka Nora Dolanská druhá zleva

V pražské Husově ulici koncem srpna otevřelo nové turistické infocentrum Středočeského kraje. Kraj ho jako svou příspěvkovou organizaci, zaměřenou na propagaci, marketing a přilákání turistů do středních Čech, zřídil k 1. květnu s názvem Středočeská centrála cestovního ruchu. Jeho ředitelkou se stala Nora Dolanská, která donedávna vedla pražskou turistickou informační službu Prague City Tourism a během letošního jara vyhrála výběrové řízení právě na pozici šéfky nově vzniklého infocentra. Její pozice v Pražské informační službě není zatím obsazena a dočasně ji zastává statutární zástupce Petr Slepička, který tam zároveň vede sektor turistických služeb.

Marketingový tým Středočeské centrály cestovního ruchu tvoří mediální manažer a odborník na vztahy s veřejností Tomáš Pospíšil, projektová manažerka Zuzana Janetzká, Jakub Kulhánek, který se stará o web a sociální sítě a Eva Richterová coby manažerka produkce a organizátorka veletrhů.

Tomáš Pospíšil

Tomáš Pospíšil

Pospíšil působí v oblasti komerčního i nekomerčního marketingu více než dvacet let. Do středočeské centrály turismu přestoupil z marketingového oddělení pražské Národní galerie.

Zuzana Janetzká

Zuzana Janetzká

Janetzká přišla na novou pozici z Hospodářské komory České republiky, kde vedla interní i externí komunikaci. V minulosti pracovala ve veřejných institucích v oblasti PR nebo mediální produkce, například na Středočeském kraji.

Jakub Kulhánek

Jakub Kulhánek

Kulhánek dříve pracoval na volné noze a má například zkušenost s prací pro web a sociální sítě Czech News Center.

Eva Richterová

Eva Richterová

Richterová strávila delší dobu v agentuře CzechTourism na postu PR manažerky a rovněž jako manažerka neformálních eventů. Stejně jako Dolanská pracovala také v Prague City Tourism, kde vedla sekretariát ředitelky.