Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Internet Info koupilo web Business.center.cz

Vydavatelství Internet Info ovládané Markem Antošem přebírá od firmy Havit Roberta Hakena web Business.center.cz. Ten tematicky doplní online titul pro malé a střední živnostníky Podnikatel.cz, který firma vydává přes 10 let. Business.center.cz odstartoval na podzim 1998, nabízí informace zejména z oblasti práva, daňové problematiky či účetnictví, měsíčně jej navštíví přes 340.000 lidí. Podnikatel.cz má návštěvnost zhruba 850.000 uživatelů za měsíc. Objem transakce nebyl zveřejněn.

“Spojením obou serverů vznikne nezpochybnitelně nejsilnější server orientovaný na malé a střední podnikatele. Uživatelé zde na jednom místě získají veškeré informace, novinky, nástroje, poradny a možnost sdílet své potřeby s ostatními podnikateli. Inzerentům zase nabídne možnost oslovit přesně vymezenou cílovou skupinu, kterou v takovém objemu a s takovým zacílením nikde jinde nenajdou,“ věří Antoš, ředitel a majoritní vlastník Internet Info. Firma se začátkem února naopak utlumila dosud samostatný web o televizi Digizone.cz a sloučila jej s Lupa.cz.