Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

IPG Mediabrands nově řídí Pfeifer, Svoboda končí

Jan Pfeifer

Jan Pfeifer

Generálním ředitelem skupiny mediálních agentur IPG Mediabrands pro Česko a Slovensko bude od dubna Jan Pfeifer. Ten v minulosti působil jako obchodní ředitel a spoluvlastník Media Marketing Services, výkonný ředitel a vlastník mediální agentury Chilli Pfeifer či client service director a výkonný ředitel mediální agentury OMD. Vedení skupiny IPG Mediabrands přebírá od Marka Svobody, který ji po 17 letech opouští.

Interpublic Group (IPG) Mediabrands zahrnuje téměř dvě desítky mediálních agentur poskytujících služby v oblasti mediálního plánování, nákupu a výzkumu. Patří mezi ně UM a Initiative, digitální divize Reprise, Cadreon či investiční pool Magna Global.