Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

iPov shromažďuje a třídí smlouvy a hledá výhodnější nabídky

Nová mobilní aplikace od pojišťovací firmy iPov , jež funguje pod studiem Point FM Marka Kříže a Martina Šetka, slouží jako domácí archiv smluv. iPov uživatelům nabízí možnost ukládat si své smlouvy přehledně na jedno místo a zároveň jim radí, kde mohou ušetřit.

Smlouvy si do aplikace uživatel naskenuje nebo přidá jejich fotografie z archivu telefonu. iPov je pak sám vyhodnotí a roztřídí do kategorie podle toho, jakého produktu se týkají. V rámci vyhodnocování porovná částku, kterou má uživatel zaplatit, s nabídkami dalších firem, a určí, zda je možné najít levnější variantu. Porovnání by měla apka dokončit nejpozději do dalšího dne od přidání smlouvy.

iPov nabízí také přehled nahraných a zpracovávaných smluv, celkovou částku, kterou uživatel měsíčně hradí za všechny nahrané smlouvy, nebo rychlý kontakt na provozovatele apky v případě dotazů. Aplikace je k dispozici na Android a iOS.

iPov uživatelům radí, na kterých smlouvách mohou ještě ušetřit

iPov uživatelům radí, na kterých smlouvách mohou ještě ušetřit