Iva Frühlingová moderuje na rádiu Expres FM

Frühlingové rozhlasová show IF se vysílá na Expresu každý všední den od 10 do 11 hodin.

Iva Frühlingová. Foto: David Neff (Seznam.cz)

Iva Frühlingová je modelka, zpívá, píše knihy, hraje. V minulosti také psala pro časopis Elle. Foto: David Neff (Seznam.cz)

Novou moderátorku rádia Expres FM se stala Iva Frühlingová. Každý všední den od 10 hodin moderuje svou novou hodinovou show nazvanou IF. „Koketuje s tématy jako sex, mateřství, úchylky, sebeláska, ezomatky, vztahy, nevěra, ale i pocuchané nervy, strachy či životní neúspěchy,“ uvádí provozovatel rádia, česká internetová jednička Seznam.cz.

Frühlingová doplnila tým rádia, který tvoří moderátoři Ranního klubu Miloš Pokorný, Barbara HacsiMichal Plšek, odpoledního vysílání Václav MašindaVeronika Koloušková, Večerní show Vlado Pavlík, Radek HoncAdéla Elbel a víkendového vysílání Martin Vévoda.

„Tento rok jsme do týmu přivítali dvě nové moderátorské tváře, které předtím v rádiu nikdy nepůsobily, kromě Ivy je to ještě Adéla Elbel, která se přidala k Večerní show. Příští rok se mohou posluchači těšit ještě na jednu větší posilu, která je už moderátorským matadorem,“ podotkl Pierre Beneš, manažer rozvoje rádií Expres FM a Classic Praha.