V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Ivana Tůmová novou šéfkou Mondelez v Česku i na Slovensku

Ivana Tůmová

Ivana Tůmová

Generální ředitelkou skupiny Mondelez International v Česku a na Slovensku byla jmenována Ivana Tůmová. Její předchůdce Ludwig Askemper se vrací do Německa, kde se bude věnovat soukromým povinnostem. „Přebírám dobře fungující a stabilizovaný tým v Česku i na Slovensku, díky jehož úsilí přetrvávají vysoké podíly prodejů produktového portfolia firmy na trhu,“ uvedla k novému postu Tůmová. 

Ta poslední dva roky u výrobce cukrovinek a sušenek Mondelez působila na pozici finanční ředitelky. Ve firmě dělá už dvacet let, vypracovala se od finančních analýz a plánování a vedení integračních procesů.