Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

IvanaRosova Fashion Group zahájila v Karlíně, brzy chce do Dubaje

IvanaRosova Fashion Group showroom

IvanaRosova Fashion Group showroom

IvanaRosova Fashion Group showroom

IvanaRosova Fashion Group showroom

IvanaRosova Fashion Group showroom

IvanaRosova Fashion Group showroom, na snímku k návštěvníkům hovoří návrhářka Ivana Rosová

Nová módní značka zaměřená na slow fashion IvanaRosova Fashion Group otevřela v karlínském komplexu Nile House svůj první showroom. Ten funguje na bázi appointment only - je tedy nutné si návštěvu dopředu domluvit telefonicky nebo emailem. Značka si zakládá na individuálním přístupu k zákaznicím. Showroom je pro IvanaRosova Fashion Group zatím prvním, v brzké budoucnosti by se ale měl podle slov návrhářky Ivany Rosové otevřít i concept store v Dubaji.

K hlavnímu městu Spojených arabských emirátů má Rosová vztah, vystudovala v něm návrhářskou univerzitu a mnoho let v něm pracovala ve vedení korporací. „V Dubaji, ale i u nás je mnoho žen v top managementu, které nemají čas chodit nakupovat jednotlivé kousky. Značka IvanaRosova Fashion Group jim chce poskytnout vhodné oblečení na jednom místě a z kvalitních materiálů, které se například při letu letadlem nezmačkají, “ vysvětluje Rosová.

Do otevření showroomu prodávala značka pouze skrze e-shop, a to s dovozem po celé Evropě zdarma. IvanaRosova Fashion Group se orientuje na top manažerky a tomu také přizpůsobuje kvalitu materiálů. Látky si nechává návrhářka dovážet z Francie, Itálie nebo i z Číny, oblečení nechává šít na Slovensku. Cenově se nabídka pohybuje v segmentu luxusu - například koktejlky se dají pořídit od 15.000 do 24.000 Kč. V nabídce kromě šatů jsou kostýmky, sukně nebo blůzy. V příští kolekci se objeví i večerní róby. Kolekci Podzim/Zima 2016 předvedla značka na Bratislavských módních dnech, a to na Slovensku i na stejnojmenné akci pořádané v pražském Obecním domě.