Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Jágr dělá reklamu deníku Sport, s Kotkem pro něj natočil spoty

Hokejista bude mít v deníku pravidelný sloupek, Sport za to bude podporovat jeho kladenský klub.

Jaromír Jágr pro deník Sport

Populární hokejista Jaromír Jágr se na dva roky stane tváří deníku Sport a jeho sportovního serveru iSport.cz vydavatelství Ringier. Spolupráce začne zítra 1. září. „Kooperace těchto sportovních legend je plánovaná až do roku 2013,“ prohlásilo vydavatelství.

V rámci spolupráce bude Jaromír Jágr každý týden formou sloupku informovat čtenáře serveru iSport.cz o aktuálním dění v americké NHL a komentovat hokejové události. Zároveň se stane porotcem při hledání nových českých hokejových talentů, organizovaném deníkem Sport a serverem iSport.cz.

Mimo to účinkuje Jaromír Jágr také v nových televizních i rádiových spotech deníku Sport a serveru iSport.cz, které režíroval herec Vojtěch Kotek, natočil je v produkci agentury FRAME100r).

Jaromír Jágr a Vojtěch Kotek natáčejí klipy pro Ringier. Foto: Frame100r

Jaromír Jágr a Vojtěch Kotek natáčejí klipy pro Ringier. Foto: Frame100r

Deník Sport se pak v rámci spolupráce stal mediálním partnerem Jágrova domovského týmu HC Kladno a patronem kladenského mládežnického hokeje.

„Sport je jediným sportovním deníkem u nás, nikde jinde se nedozvíte o sportu víc. I já ho čtu dlouho a pravidelně, protože se zajímám o veškeré sportovní dění, takže mi přijde moje spojení s ním jako přirozené. Vždycky se dozvím, co mě zajímá, navíc tomuto deníku věřím. Až budu hrát v Americe, budu informace čerpat i z iSportu, webu deníku Sport. A čtenářům budu i každý týden zprostředkovávat svoje dojmy z NHL prostřednictvím sloupků,“ uvedl hoekjista v oficiální zprávě.

„Jsem také rád, že se deník Sport stal patronem kladenské mládeže a věřím, že v této věkové kategorii navážeme na skvělé úspěchy, které jsme v klubu s výchovou talentů vždycky měli,“ dodal.