Jak agentuře EverWhere pomáhá zkrácení faktur

Mějte peníze na účtu už za tři dny, využijte službu iplatba od Platební instituce Roger

Pro malé a střední podniky je velkou výhodou, když mohou dostat peníze ze zakázky na účet už do tří dnů a mít tak stále optimalizované své cashflow. Díky tomu mohou být podniky či menší firmy flexibilní, rychle reagovat na nové příležitosti a být tak strategickým partnerem pro své klienty. Skvělým příkladem efektivní služby pro firmy je iplatba, kterou zajištuje Platební instituce Roger a.s.

Díky iplatbě můžete najít nejvýhodnější nabídku financování a získat tak platbu do tří dnů. V praxi to znamená, že 75 % hodnoty faktury získáte do tří dnů a zbylých 25 % po zaplacení odběratelem. Vše je jednoduché, bezpečné a bez zbytečné administrativy. Navíc všechny procesy jsou ověřeny Českou národní bankou (ČNB) a peníze putují přes účty, na které ČNB dohlíží.

iplatba od Rogera v praxi

Jedním z dlouhodobých a spokojených klientů využívajících služby iplatba od Rogera je i pražská agentura EverWhere. Do jejich klientského portfolia patří například Pivovary Staropramen, Jan Becher - Pernod Ricard nebo PepsiCo, pro které tvoří eventové a trade aktivity.

Značku Absolut pomohla agentura EverWhere zviditelnit na Colours of Ostrava 2017

Značku Absolut pomohla agentura EverWhere zviditelnit na Colours of Ostrava 2017

„iplatbu od Rogera využíváme ne protože musíme, ale protože to je chytré, snadné a efektivní řešení, které přesně rezonuje s našimi firemními hodnotami a cíli i tím, jak přistupujeme k přáním našich klientů. Jsme ve fázi růstu, a díky iplatbě dokážeme být dostatečně finančně flexibilní pro nové výzvy a příležitosti. U této služby si navíc ceníme minimální administrativy a přátelského přístupu ze strany Rogera,“ říká jeden ze zakladatelů EverWhere Kryštof Kostroun a dodává: „Díky iplatbě se můžeme kdykoliv přihlásit do tenderu a pokrýt tak jakýkoliv výkyv v cashflow.“

A jak to vše funguje?

„Stačí si vybrat fakturu, kterou chce společnost financovat a poslat ji do Rogera. Peníze jsou pak na účtu do tří dnů. Ceny i všechny ostatní podmínky zná každý předem. Klienty nečekají žádné skryté poplatky ani poznámky pod čarou,“ říká Adam Šoukal z Platební instituce Roger a.s.

„Na začátku našeho působení nám iplatba pomohla vytvářet velké akce pro více klientů nadnárodních společností najednou a zároveň být jejich rovnocenným partnerem. A nyní díky iplatbě můžeme rychle reagovat na nové zakázky a zároveň neohrozit stávající cashflow,“ vysvětluje hlavní benefity iplatby Kryštof Kostroun z agentury EverWhere, která službu spokojeně využívá už několik let.

Článek je placenou inzercí Platební instituce Roger a.s.