Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Jak se zaplatí ty časopisy zdarma

V podcastu pokračuje miniseriál našeho dumání nad budoucností tisku. Bude to triptych. A konečně máme vlastní hostesky!

Konečně máme vlastní hostesky! – Šest minut o barevných lístečcích tomboly na AppParade – Proč opravdu vymizela satira z televize – Proč trafiky už jen dožijí – Příbaly a cena v butiku – Opálené reklamy – Vyplatí se ještě vydávat týdeník na papíře? – Témata dalšího audiotýdeníku, čerstvě nominovaného na Křišťálovou lupu.

Pokračujeme v triptychu o tisku

Pokračujeme v triptychu o tisku

Jak to vidíme s tiskem

Z procesu dostávání obsahu ke čtenářům na papíře je třeba vyloučit nákupní rozhodnutí, tvrdil vizionář v předchozím dílu.

Jak poslouchat náš podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo v jednoduché mobilní aplikaci. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.