Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Jak to vidíme s tiskem

Z procesu dostávání obsahu ke čtenářům na papíře je třeba vyloučit nákupní rozhodnutí. Teze, o které začínáme zevrubně diskutovat v podcastu. A bude to aspoň ještě na jeden díl.

Disputace na téma Časopisy mají být zdarma pokračuje. Jak dnes působí formát magazínu, když všechny mají formát iPadu? Ztratila trafika svůj hlavní účel jako prodejna tisku? Papír, nebo online – dělá se ještě rozdíl v textech? To vše za pochodu promýšlíme v aktuálním dílu audiotýdeníku Médiáře.

Aust a Prchal s časopisy od M

Aust a Prchal s časopisy od M

Jak poslouchat náš podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo v jednoduché mobilní aplikaci. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.