Značka irské whiskey Jameson z portfolia skupiny Jan Becher Pernod Ricard přichystala na svátek svatého Patrika tour po Praze s pěti zastávkami a kulturním programem. Zelený svátek, jak se Dni svatého Patrika přezdívá, připadá na dnešek 17. března. Heslem tour bude motto značky Sine Metu, česky Beze strachu.
Jedna zastávka z tour Jamesonu bude na Náplavce, druhá v Tančícím domě, třetí v Kotvě, kde proběhne afterparty s DJs, čtvrtá na Jatkách 78 (tam zahraje irský hudebník Travis O‘Neill s kapelou His Cardinal Sins a zazpívá Tonya Graves). Pátá zastávka je v někdejším kině 64 U Hradeb, kde se budou promítat irské filmy. Na každém bodu trasy budou pop-up bary s irskou whiskey. Event, který má propojit českou scénu s irskou kulturou, zaštítila ambasáda Irska, pražský magistrát a partnersky se zapojily Dámejídlo.cz, přepravní služba Liftago, salón Joshua nebo Pražské řeznictví.
O digitální pozvánku se postarala agentura Fragile Media, sociální sítě a influencery si vzala na starost agentura Bubble. Agentura EverWhere zaštítila akci kreativním konceptem a event zajišťuje kompletně od produkce, přes dramaturgii až po mediální kampaň.
Podívejte se na podrobný program
Značka Jameson s oslavou svátku svatého Patrika rozvíjí myšlenku Největší irský svátek = největší irská whiskey, čímž chce poukázat na fakt, že Jameson je nejprodávanější irská whiskey na světě. Letos navíc uvede limitovanou edici Original 2017, kterou bude prodávat za 699 Kč.

Linda Bartošová už nebude moderovat Spotlight

Lenka Černá: Economia je na cestě k zisku. Respekt byl stát ve státě

Rada ČT je kompletní, Senát zvolil šest nových radních

Šéfredaktorem Reflexu bude Martin Bartkovský, moderuje také Prostor X
